Бесплатно школовање на ITAcademy

Најсавременије ИТ школовање за будуће дигиталне лидере

Захваљујући успешном партнерству компаније ЛИНК гроуп и Фондације Њ.К.В. Престолонаследника Александра, током протекле две године доделили смо 45 програма бесплатног школовања на ITAcademy.

И ове године, са циљем пружања помоћи за ваше даље усавршавање у образовању, доделићемо 25 бесплатних школовања на ITAcademy, која ћете моћи да похађате онлине, путем интернета, помоћу најсавременије платформе за учење на даљину.

Мисија наше компаније је да помогнемо да постанете још успешнији.

Сви заинтересовани ђаци генерације моћи ће да се пријаве на овој страници након 21. јуна и свечаног пријема ђака генерације на Белом двору.

Ово су прошлогодишњи добитници бесплатног школовања на ITAcademy, које им је свечано уручено на пријему на Белом двору, 12. септембра 2018. године, у 17 часова:

Ана Стојменовић
Друга економска школа, БЕОГРАД

Божидар Мику
Техничка Школа, ОЏАЦИ

Мануел Заковић
Стш ,,Михајло Пупин“ , КУЛА

Милица Вацић
Осма београдска гимназија, БЕОГРАД

Јустина Петрицковић
Гимназија Патријарх Павле, БЕОГРАД

Никола Савић
Економско-трговинска школа, ПОЖАРЕВАЦ

Ања Томић
Електротехничка школа „Никола Тесла“, ПАНЧЕВО

Алексије Вукић
Техничка Школа „Ужице“, смер: Електротехничар Информационих Технологија. УЖИЦЕ

Никола Зорић
Техничка школа , КИКИНДА

Марко Весић
XИВ београдска гимназија и СМШ „Јосип Славенски“, БЕОГРАД

Урош Крстић
Електротехничка школа „Земун“, ЗЕМУН

Јелисавета Калиновић
Гимназија, ВЕЛИКА ПЛАНА

Ленка Ристивојевић
Митровачка гимназија, СРЕМСКА МИТРОВИЦА

Сања Божовић
Економско-трговачка школа „Књаз Милош“, ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ

Јованка Станојевић
Средња стручна школа ,,Борисалв Михајловић МИхиз“, ИРИГ

Страхиња Иветић
Средња саобраћајна школа Пинки, НОВИ САД

Бојана Дончев
Гимназија, БОСИЛЕГРАД

Ђорђе Маравић
Средња стручна школа – ЦРВЕНКА

Урош Драговић
Шумарска школа са домом ученика , КРАЉЕВО

Лазар Томовић
Средња школа „Хиљаду триста каплара“, ЉИГ

Сретен Живковић
Гимназија „Стеван Јаковљевић“, ВЛАСОТИНЦЕ

Јована Јездимировић
„Средња школа“ КРУПАЊ

Лазар Рашковић
Машинско-електротехничка школа “Гоша”, СМЕДЕРЕВСКА ПАЛАНКА

Марија Ђукић
ЈУ СШЦ „Јован Цвијић“ МОДРИЧА – РЕПУБЛИКА СРПСКА

Срђан Гудаловић
ЈУСШЦ „Никола Тесла“ БРОД – РЕПУБЛИКА СРПСКА